Przejdź do treści

Menu główne:


ZWROTY

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, tj ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Kupujący ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego  upływem. Kupujący ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie,  jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od  Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na  adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy można znaleźć w tym miejscu. Oświadczenie można przesłać również drogą elektroniczną na adres: anna.danilewicz@interia.pl lub na adres:

ROTA Anna Danilewicz
ul.Inżynierska 5 lok 220
20-484 Lublin


W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży zwracamy wszystkie otrzymane od Konsumenta płatności, w tym koszty dostarczenia  Towaru. Należy jednak pamiętać, że Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu każdego towaru, w  tym również koszty zwrotu w przypadku gdy towar, ze względu na swój  charakter nie może zostać w zwykły sposób odesłany pocztą.

Zwracane towary nie powinny być używane.

Towar można zwrócić osobiście lub wysłać na swój koszt na adres:

ROTA Anna Danilewicz
ul.Inżynierska 5 lok 220
20-484 Lublin

Wraz ze zwracanym towarem należy dołączyć paragon, oświadczenie o odstąpieniu od umowy (jeżeli nie było wcześniej złożone)

OBSŁUGA KLIENTA
INFORMACJE
KONTAKT
tel. 601-931-350
Rota Anna Danilewicz
ul.Inżynierska 5 lok 220
20-484 Lublin
logo firmy ROTA akcesoria do trampolin
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego